MAL209735101E6
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209735101E6
MAL209735101E6 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL209735101E6, 100 µF kapasitansına ve 16V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kutulu gövde tipi ile Through Hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ve 2.5 Ohm impedans değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir, 85°C'de 1500 saat ömür süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve düşük frekans devrelerinde kullanılmaya uygundur. Ürün durumu itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 2.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V