MAL209676821E3
CAP ALUM 820UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209676821E3
MAL209676821E3 Hakkında
Vishay MAL209676821E3, 820 µF kapasiteli, 400V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yoluyla monte edilir. ±20% tolerans ve 181 mOhm ESR (100 Hz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 4.5 A ripple akım kapasitesi ile yüksek AC bileşenli devrelerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 181mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V