MAL209676681E3
CAP ALUM 680UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209676681E3
MAL209676681E3 Hakkında
Vishay MAL209676681E3, 680 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 85°C'de 5000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 177 mOhm ESR değeri ve 4.2 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 177mOhm @ 100Hz
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V