MAL209674681E3
CAP ALUM 680UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209674681E3
MAL209674681E3 Hakkında
Vishay MAL209674681E3, 680 µF kapasitans değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V voltaj derecesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 100 Hz'de 4.2 A ripple akım kapasitesine ve 205 mOhm ESR değerine sahiptir. 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 205mOhm @ 100Hz
Impedance 89 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V