MAL209666821E3
CAP ALUM 820UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209666821
MAL209666821E3 Hakkında
Vishay MAL209666821E3, 820 µF kapasitansı ve 400V rated gerilimi ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole bağlantı tipi ile PCB'lere doğrudan monte edilir. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değerini sunar. 100 Hz'de 179 mOhm ESR ve 71 mOhm impedans değerleri ile düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. 100 Hz'de 4.4 A ripple akımı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, zaman sabitleme ve enerji depolama amaçlı kullanılır. -40°C ile 85°C arası işletme sıcaklığında 5000 saat ömür garantilidir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 179mOhm @ 100Hz
Impedance 71 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V