MAL209665152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209665152
MAL209665152E3 Hakkında
Vishay MAL209665152E3, 1500µF kapasitansı ve 350V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 138mOhm ESR değerine sahip olup 100Hz'de 6A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve dekouplaj devreleri başta olmak üzere, yüksek kapasitans değerine ihtiyaç duyulan elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138mOhm @ 100Hz
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V