MAL209637152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL2096
MAL209637152E3 Hakkında
Vishay MAL209637152E3, 1500 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 Hz'de 244 mOhm ESR ve 43 mOhm impedans değerlerine sahiptir. Maksimum 6.8 A ripple akım kapasitesine (-40°C ile +85°C işletim aralığında, 85°C'de 5000 saat ömür) sahip olan komponent, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 244mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V