MAL209636272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209636272E3
MAL209636272E3 Hakkında
Vishay MAL209636272E3, 2700µF kapasitanslı, 400V nominal voltajında çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilmiş olup, 100Hz'de 202mOhm ESR değerine ve 5000 saatlik -40°C ~ 85°C çalışma ömrüne sahiptir. Düşük frekans ripple akımı kapasitesi 9.1A @ 100Hz'dir. Güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 100Hz
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V