MAL209635272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209635272E3
MAL209635272E3 Hakkında
Vishay MAL209635272E3, 2700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi (-40°C ile 85°C arasında) sunar. 9.2A ripple current kapasitesi ve 149mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, invertörler ve frekans konvertörleri gibi enerji dönüşüm devreleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 149mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V