MAL209635222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209635222E3
MAL209635222E3 Hakkında
Vishay MAL209635222E3, 2200 µF kapasitesi ve 350V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi radyal kasa ile tasarlanmış olup, 4 pin bağlantısı bulunmaktadır. ±20% tolerans ve 148 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, 100 Hz'de 7.4 A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 5000 saat lifetime'ı garanti etmektedir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses sistemlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 148mOhm @ 100Hz
Impedance 41 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V