MAL209629102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209629102E3
MAL209629102E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL209629102E3, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montajlı radial can tipi paket ile donanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (85°C'de) sunmaktadır. 189 mOhm ESR ve 8.4A ripple current (10 kHz) kapasitesi ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve genel amaçlı AC/DC uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 189mOhm
Impedance 169 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 8.4 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V