MAL209627122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209627122E3
MAL209627122E3 Hakkında
Vishay MAL209627122E3, 1200 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 240 mOhm ESR değeri ve 49 mOhms impedans ile elektrik devrelerinde güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve EMI bastırma işlevlerini gerçekleştirir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür sunmaktadır. 6A ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve ticari uygulamalarda yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V