MAL209626102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209626102E3
MAL209626102E3 Hakkında
Vishay MAL209626102E3, 1000µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 5000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 186mOhm, impedans ise 62mOhm olarak belirtilmiştir. 100Hz'de 5.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygun bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 186mOhm @ 100Hz
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V