MAL209624681E3
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL209624681E3
MAL209624681E3 Hakkında
Vishay MAL209624681E3, 680 µF kapasitansıyla ve 420 V nominal gerilimiyle tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile 4 başlıklı kasa yapısında gelmektedir. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 206 mOhm ESR değeri ve 4.2 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, şarj devre kartları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegrasyon sağlanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 206mOhm @ 100Hz
Impedance 89 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V