MAL209624122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL2096
MAL209624122E3 Hakkında
Vishay MAL209624122E3, 1200µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial konfigürasyonunda 4 lead ile monte edilir. 216mOhm ESR ve 54mOhm impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 5.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, inverterler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama amaçlı kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 216mOhm @ 100Hz
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V