MAL209624102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209624102E3
MAL209624102E3 Hakkında
Vishay MAL209624102E3, 1000µF kapasitanslı, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, radial can snap-in paketinde sunulur. 5000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunar. 214mOhm ESR değeri ve 5.1A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynakları, frekans dönüştürücüleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 214mOhm @ 100Hz
Impedance 64 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V