MAL209534821E3
CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209534821
MAL209534821E3 Hakkında
Vishay MAL209534821E3, 820 µF kapasitanslı 420V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipi, 5 pin konfigürasyonunda sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. 100 Hz'de 4,6 A ripple akım kapasitesi ve 10.000 saat @ 85°C ömür değeri ile uzun vadeli endüstriyel uygulamalara uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. ESR değeri 143 mOhm @ 100Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 143mOhm @ 100Hz
Impedance 91 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V