MAL209526102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209526102E3
MAL209526102E3 Hakkında
Vishay MAL209526102E3, 1000 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage'ı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ve radyal, can paketlemesine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 107 mOhm ESR değeri ve 64 mOhms impedansı ile düşük frekans ripple akımında 5.2 A kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 10000 saatlık ömür süresi olan bu kondansatör, güç kaynakları, frekans düzeltme devrelerinde ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 107mOhm @ 100Hz
Impedance 64 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V