MAL209515821E3
CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209515821
MAL209515821E3 Hakkında
Vishay MAL209515821E3, 820µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial kutu paketlemesi sayesinde kolay montajı sağlayan Through Hole montaj tipine sahiptir. 135mOhm ESR değeri ile düşük empedans performansı gösterir. 4.5A ripple current kapasitesi 100Hz frekansında çalışmasına olanak tanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 10000 saat ömür garantisi 85°C'de verilir. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve diğer elektronik sistemlerde kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 135mOhm @ 100Hz
Impedance 82 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V