MAL209514471E3
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209514471E3
MAL209514471E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL209514471E3, 470µF kapasitansa ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 232mOhm ESR değerine sahiptir. Düşük frekansta 100Hz'de 3.1A ripple current kapasitesine sahip olan bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklıklarında 10000 saat ömür garantisi sağlar. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 232mOhm @ 100Hz
Impedance 141 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V