MAL209457151E3
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209457151E3
MAL209457151E3 Hakkında
Vishay MAL209457151E3, 150µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial montaj tipinde olup, through-hole lehimleme ile PCB'ye bağlanır. ESR değeri 810mOhm @ 120Hz ve 590mOhms impedans ile, güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 120Hz'de 990mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 810mOhm @ 120Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V