MAL209444271E3
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209444271E3
MAL209444271E3 Hakkında
Vishay MAL209444271E3, 270 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile panel ve kartlara kolayca monte edilir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleriyle endüstriyel güç kaynakları, doğrultucu devreleri, enerji dağıtım sistemleri ve genel amaçlı yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 470 mOhm @ 120Hz'dir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 470mOhm @ 120Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V