MAL209444151E3
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209444151E3
MAL209444151E3 Hakkında
Vishay MAL209444151E3, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Radial snap-in montaj tipinde olan bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında, 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 860mOhm ESR değeri ile ve 930 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim devrelerinde kullanılmaya uygundur. Through Hole montajı sayesinde klasik PCB tasarımlarında entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 860mOhm @ 120Hz
Impedance 640 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V