MAL209444101E3
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209444101E3
MAL209444101E3 Hakkında
Vishay MAL209444101E3, 100 µF kapasitansli, 420 V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kabin tipi paketlemesi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile +105°C arasında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 1.29 Ohm ESR değeri ve 960 mOhm impedansı ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanım için uygundur. ±20% tolerans ve 740 mA ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.29Ohm @ 120Hz
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V