MAL209443561E3
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL209443561E3
MAL209443561E3 Hakkında
Vishay MAL209443561E3, 560 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial dapat tipi ile PCB'ye monte edilir. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de belirlenen bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışmaya uygundur. ESR değeri 190 mOhm @ 120Hz olan bileşen, 1.87 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertör devrelerinde ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 120Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V