MAL209442471E3
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209442471E3
MAL209442471E3 Hakkında
Vishay MAL209442471E3, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, AC-DC konvertörleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış olup, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 120 Hz'de 240 mOhm ESR ve 1.55 A ripple current kapasitesi ile kararlı performans sunar. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de uzun süreli güvenilirlik sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 120Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V