MAL209436391E3
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209436391E3
MAL209436391E3 Hakkında
Vishay MAL209436391E3, 390µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB montajına destektir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. 390mOhm ESR değeri ve 1.62A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel uygulamalar ve genel elektronik devreler için uygun bir seçenektir. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 120Hz
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V