MAL209432821E3
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209432821E3
MAL209432821E3 Hakkında
Vishay MAL209432821E3, 820 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montajı sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında ve güç kaynakları, converter devreleri gibi enerji depolama uygulamalarında yer alır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi, 180 mOhm ESR ve 1.86 A ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve ticari elektronik cihazlarında istikrarlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 120Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V