MAL209427271E3
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209427271E3
MAL209427271E3 Hakkında
Vishay MAL209427271E3, 270µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılan snap-in tipi radyal konektörlü bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 490mOhm ESR (120Hz'de) ve 370mOhms empedans ile güç kaynakları, konvertörler ve genel amaçlı filtreleme devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans ve 1.42A ripple current (120Hz) kapasitesi ile endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 120Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V