MAL209424391E3
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209424391E3
MAL209424391E3 Hakkında
Vishay MAL209424391E3, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve radial snap-in paket tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans aralığında çalışır. 2000 saatlik ömür 105°C'de garanti edilmiştir. ESR değeri 390mOhm @ 120Hz, empedansı 310mOhms'dir. 1.65A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 120Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V