MAL209356101E3
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209356101E3
MAL209356101E3 Hakkında
Vishay MAL209356101E3, 100 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa türündeki bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi, -25°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir. 120 Hz'de 1.48 Ohm ESR ve 980 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.48Ohm @ 120Hz
Impedance 1.09 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V