MAL209346391E3
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209346391E3
MAL209346391E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL209346391E3, 390 µF kapasitansyonlu ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kutuya sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 120 Hz'de 400 mOhm ESR değeri ve 300 mOhm impedans karakteristiği ile güç kaynağı, filtre ve enerji depolama devreleri dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında kapasitans değeri sunması, hassas olmayan uygulamalarda maliyet-etkin bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 120Hz
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V