MAL209346221E3
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209346221
MAL209346221E3 Hakkında
Vishay MAL209346221E3, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajında çalışmak üzere tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipine sahiptir. Cihazın -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 700mOhm ESR değeri ve 1.38A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, konvertörler, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 120Hz
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V