MAL209344331E3
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209344331E3
MAL209344331E3 Hakkında
Vishay MAL209344331E3, 330 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -25°C ile 85°C arasında güvenli çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 430 mOhm ESR ve 310 mOhm impedans değerlerine sahip, 1.47 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, konvertörler, AC filtreleme ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanım için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 120Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V