MAL209343561E3
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209343561E3
MAL209343561E3 Hakkında
Vishay MAL209343561E3, 560µF kapasitesine ve 250V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi olan bu kondansatör, Radial Can - Snap-In paket tipinde üretilmektedir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saat ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. 210mOhm ESR (120Hz'de) ve 2.11A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 120Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V