MAL209018472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL209018472E3
MAL209018472E3 Hakkında
Vishay MAL209018472E3, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olup ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montajı için radial can snap-in paketlemesi kullanmaktadır. ESR değeri 88 mOhm @ 100Hz ve impedansı 71 mOhm olan bu kondansatör, düşük frekansta 3.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlar. Sesli ekipmanlar ve frekans filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 100Hz
Impedance 71 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V