MAL205978331E3
CAP ALUM 330UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205978331E3
MAL205978331E3 Hakkında
Vishay MAL205978331E3, 330µF kapasitanslı, 385V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 390mOhm @ 100Hz olup, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 10000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrelemeleme ve enerji depolama devreleri gibi kullanım alanlarında tercih edilir. 1.75A ripple current kapasitesine sahip olması, düşük frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V