MAL205936151E3
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205936151E3
MAL205936151E3 Hakkında
Vishay MAL205936151E3, 150 µF kapasitesi ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipiyle tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10000 saatlik ömür garantisine sahip (-25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında) ve ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 100Hz'de 680 mA ripple akımı kapasitesine ve 1.35Ω ESR değerine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, invertör devreleri ve genel elektronik filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35Ohm @ 100Hz
Impedance 1.11 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 680 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V