MAL205922331E3
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205922331E3
MAL205922331E3 Hakkında
Vishay MAL205922331E3, 330 µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'lere direkt takılmak üzere tasarlanmıştır. 435 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de 1.12 A ripple akımı taşıyabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage işlevlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 435mOhm @ 100Hz
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V