MAL205878152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205878152E3
MAL205878152E3 Hakkında
Vishay MAL205878152E3, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial montaj türüne sahip olan bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 137 mOhm ESR ve 1.76 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel sinyal işleme devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 137mOhm @ 100Hz
Impedance 85 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V