MAL205859471E3
CAP ALUM 470UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205859471E3
MAL205859471E3 Hakkında
Vishay MAL205859471E3, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa türüne sahip bu kondansatör, through-hole monte edilmek üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 1.14A ripple current (100Hz) özelliği ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 105°C sıcaklıkta 10.000 saatlik ömür garanti eder. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.14 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V