MAL205858102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205858102E3
MAL205858102E3 Hakkında
Vishay MAL205858102E3, 1000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye yerleştirilir. ±20% tolerans ve 170mOhm ESR (100Hz'de) değerleri sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel elektronik ve kontrol sistemlerinde filtrelem görevini yerine getirir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.46A ripple current (100Hz) kapasitesi ile orta seviye yük uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 115 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V