MAL205857153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205857153E3
MAL205857153E3 Hakkında
Vishay MAL205857153E3, 15000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve radial snap-in montaj tipiyle sunulmaktadır. 36 mOhm ESR değeri ve 24 mOhms impedans ile düşük frekans uygulamalarında 5.21 A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantili olup genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V