MAL205847682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205847682E3
MAL205847682E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL205847682E3, 6800 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, radyal snap-in montaj tipinde tasarlanmıştır. ESR değeri 39mOhm @ 100Hz olan kondansatör, 5000 saat ömre sahiptir (105°C'de). -40°C ile +105°C arasında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V