MAL205847103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205847103E3
MAL205847103E3 Hakkında
Vishay MAL205847103E3, 10000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated gerilime ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial can-snap-in paket formatında sunulmaktadır. 36mOhm ESR değeri ve 24mOhms impedans karakteristiği ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saatlik ömrü (105°C'de) destekler. 100Hz'de 4.98A ripple current özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.98 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V