MAL205778221E3
CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205778221E3
MAL205778221E3 Hakkında
Vishay MAL205778221E3, 220µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj türü ile radyal, snap-in kasa yapısına sahiptir. 100Hz'de 650mOhm ESR ve 1.57A ripple akım kapasitesi ile ses frekansı ve güç kaynağı devreleri başta olmak üzere filtreleme, stabilizasyon ve AC bağlantı uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında 12000 saat ömür süresi garantisi verilir. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 650mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V