MAL205778151E3
CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL205778151E3
MAL205778151E3 Hakkında
Vishay MAL205778151E3, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-In radyal paket içinde 3 başlıklı yapıya sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. ESR değeri 100 Hz'de 950 mOhm, impedansı 520 mOhm'dur. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 12000 saat yaşam süresi garantilenir. 100 Hz'de 1.16 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 950mOhm @ 100Hz
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V