MAL205772151E3
CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205772151E3
MAL205772151E3 Hakkında
Vishay MAL205772151E3, 150 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 950 mOhm ESR (100 Hz'de) değeri ile audio uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saatlik ömrü vardır. 770 mA ripple akım kapasitesi (100 Hz'de) ve 620 mOhms impedans değeri ile güç kaynakları, ses sistemleri ve sıfırlama devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 950mOhm @ 100Hz
Impedance 620 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V