MAL205772102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205772102E3
MAL205772102E3 Hakkında
Vishay MAL205772102E3, 1000µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans özelliğine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial can paketinde sunulmaktadır. ESR değeri 100 Hz'de 160 mOhm, impedansı ise 135 mOhm'dur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 12000 saat ömür garantisi sağlamaktadır. 100 Hz'de 2.85 A ripple current kapasitesi ile audio uygulamaları, güç kaynakları ve filtreleme devreleri başta olmak üzere geniş bir yelpazede kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 135 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V