MAL205768151E3
CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL205768151E3
MAL205768151E3 Hakkında
Vishay MAL205768151E3, 150 µF kapasitanslı, 385 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ve radial, snap-in kasa tasarımı ile power supply devreleri, audio amplifikatörleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 950 mOhm ESR @ 100Hz ve 1.16 A ripple current özelliği ile ses frekansı uygulamalarında ve düşük frekans filtreleme işlevlerinde etkin performans gösterir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır.
Applications Audio
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 950mOhm @ 100Hz
Impedance 520 mOhms
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V